>
>
19848759

Chceme vás informovat...

Den v DMA Praha s.r.o. Oznámení o provozní době pobočky Centra pro zdravotně postižené v České Lípě v prosinci 2017 Drážďany 2016 Ohlédnutí za Adventní výstavou \"Když jsme fit, osobní asistence jde nám líp\" Vzdělávání pracovníků CZP LK 2016 Adventní výstava Kurz znakového jazyka Nabídka ozdravných pobytů pro rodiče s dětmi \"Tvoříme duší\" Zákupy 2016 Jak komunikovat s lékařem? UPOZORNĚNÍ!!! Odborné vzdělávání pracovníků CZP Česká Lípa Posezení s barvami Vánoční setkání pracovníků CZP Česká Lípa Ježíškova dílnička Pozvánka Pozvánka - workshop \"Sladění rodinného a pracovního života\" Pracovníci CZP pracují asertivně, nepodléhají stresu a poskytují kvalitní služby v českolipském regi \"Závislý rodič\" Kurz znakového jazyka pro začátečníky - volnočasová aktivita pro širokou veřejnost Posezení s barvami Automobil pro CZP Česká Lípa Pozvánka - Jarní výstava CZP Česká Lípa Distribuce Euroklíčů v Libereckém kraji Pozvánka - Posezení s barvami v roce 2015 Pozvánka - Tradiční vánoční výstava Pozvánka na Jarní výstavu prací osob se zdravotním postižením a seniorů (Česká Lípa) Pozvánka Posezení s barvami Odborné sociální poradenství pro osoby se sluchovým postižením Bezplatné právní poradenství Pozvánka Pozvánka na prodejní vánoční výstavu umělecké tvorby osob se zdravotním postižením a seniorů Posezení s barvami Bezbariérové bydlení Tradiční jarní výstava TyfloCentrum Liberec, o.p.s. - Průvodcovské a předčitatelské služby, Sociální rehabilitace Poradna pro neslyšící a nedoslýchavé Osobní asistence zdarma Tradiční výstava výrobků v České Lípě Pozvánka na přednášku Rekondiční pobyt pro diabetiky a jejich rodinné příslušníky TIP NA VÝLET Poděkování Jarní výstava Pozvánka na výstavu prací do České Lípy Posezení s barvami Kurz českého znakového jazyka Pozvánka Osobní asistence Česká Lípa splňuje Standardy kvality sociálních služeb na 93,75 % ! Volné bezbariérové byty - nabídka Nabídka bezbariérových bytů Mimo mísu Posezení s barvami Jarní výstava Osobní asistence dětí a mladistvých

Anketa

Zúčastníte se v letošním roce celostátní sloutěže o Cenu Modrý slon 2014 ?
Ano
 
98% (200)
Ne
 
2% (4)
Všechny ankety a kvízy

Aktuality

05.09.2005

Od 1. ledna 2006 by se měly zvýšit dávky nemocenského pojištění.

Vyplývá to ze zákona č. 54/1956 Sb., o nemocenském pojištění, který stanoví podmínky zvyšování redukční hranice výpočtového základu. Návrh na zvýšení redukčních hranic rozeslalo Ministerstvo práce a sociálních věcí do vnějšího připomínkového řízení. Poté ho musí schválit vláda.

 
05.09.2005

Nadace Euronisa rozdělí přibližně půl miliónu korun

Nadace EURONISA vyhlašuje veřejné kolo rozdělování nadačních příspěvků z výnosů finančních prostředků získaných z Nadačního investičního fondu, z výnosů benefičních akcí a darů sponzorů na projekty uskutečněné od 1.1.2006

 
02.09.2005

Poslední výzva. Výběrové řízení na vedoucího CZP Jablonec nad Nisou.

Až do 6.9. 2005 se můžete písemně přihlásit do výběrového řízení na vedoucího CZP Jablonec nad Nisou. Výběrové řízení se bude konat dne 8.9. 2005 v CZP Liberec.

 
01.09.2005

Nový zákoník práce zajistí větší liberalizaci pracovněprávních vztahů

Ministerstvo práce a sociálních věcí (MPSV) připravilo návrh nového zákoníku práce. Pokud novou právní normu schválí vláda, Parlament a podepíše prezident, vejde v účinnost nejdříve 1. 7 . 2006.

 
31.08.2005

Vláda dodatečně uvolní 1,5 miliardy korun na sociální dávky

Vláda dnes rozhodla o tom, že částku určenou letos na dávky sociální péče zvýší o 1,56 miliard korun. Novinářům to oznámil ministr financí Bohuslav Sobotka. Dodatečné navýšení peněz si vyžádal nárůst životního minima od začátku roku a také zvýšení příspěvku o blízkou osobu, oznámil Radek Němeček z ministerstva financí.

 
26.08.2005

MPSV připravilo návrh na zvýšení minimální mzdy

V roce 2006 by se měla minimální mzda zvýšit dvakrát. Takový je návrh Ministerstva práce a sociálních věcí (MPSV), o kterém by měla v průběhu září jednat tripartita. V listopadu pak bude o návrhu MPSV rozhodovat vláda.

 
25.08.2005

MPSV připravilo návrh na valorizaci důchodů

Od ledna 2006 by se měly všechny důchody (starobní, plné invalidní,
částečné invalidní, vdovské, vdovecké a sirotčí) zvýšit téměř o 5 %. Průměrný
starobní důchod by se měl zvýšit na 8 128 Kč.

 
15.07.2005

Návrh zákona o sociálních službách je HOTOV!

MPSV dokončilo práce na návrhu zákona o soc. službách a odeslalo jej vládě.

 
03.05.2005

Autoškola Peml Pavel pro TP

Středisko pro tělesně postižené uchazeče o získání řidičského průkazu.

 
novější1 [...] 20 [...] 27 28 29 30
 
 
 
 
load