>
>
19847057

Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi

II. Konference odborníků sociálních služeb pro rodiny s dětmi Zhodnocení poskytování sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi za uplynulé období Letní pobytové setkání dětí se sociálně aktivizačním programem Druhé víkendové pobytové setkání dětí se sociálně aktivizačním programem Podpořte nás 8. ročník Dne dětí se zdravotním postižením Víkendové pobytové setkání dětí se sociálně aktivizačním programem Konference odborníků sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi Odborný seminář pro rodiny s dětmi Odborný pracovní seminář pro sociální pracovníky Přednáška o problematice ohrožených dětí RODINY S DĚTMI V OBTÍŽÍCH SE MOHOU OBRÁTIT NA CENTRUM Pozvánka na přednášku o problematice ohrožených dětí v České Lípě Pozvánka na přednášku o problematice ohrožených dětí v Novém Boru Změna termínu poskytování právní pomoci rodinám s dětmi v České Lípě Děti z ohrožených rodin tráví prázdniny na táboře Termíny poskytování právní pomoci rodinám s dětmi v Novém Boru od července 2011 Termíny poskytování právní pomoci rodinám s dětmi v České Lípě 7. ročník Dne dětí se zdravotním postižením v Doksech Veletrh poskytovatelů sociálních služeb Libereckého kraje Děti z ohrožených rodin pojedou na tábor Letní a víkendové pobytové setkání dětí se sociálně aktivizačním programem Bezplatná psychologická pomoc rodinám s dětmi Článek ve Zpravodajsví Brniště 2/2011 o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi Článek o sociálně aktivizačních službách ve Zpravodaji obce Mařenice 1/2011 Článek ve Volfartickém občasníku o ambulantním poskytování sociálně aktivizačních služeb pro rodiny Článek o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi v Šenovských listech 4/2011 Článek ve Zpravodaji Varta 3/2011 o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi Článek ve Zpravodaji města Cvikov 3/2011 o sociální službě pro rodiny s dětmi Článek o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi ve zpravodaji Dubáček 3/2011 Článek v Občasníku Holany o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi Mimoňský zpravodaj – článek o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi Ambulantní poskytování sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi Článek o sociální službě pro rodiny s dětmi v Městských novinách Česká Lípa Bezplatné právní poradenství v České Lípě Bezplatná právní pomoc rodinám s dětmi v Novém Boru Českolipský deník - V Boru pomohou mladým rodinám Popis realizace sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi Veřejný závazek Sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi

Anketa

Zúčastníte se v letošním roce celostátní sloutěže o Cenu Modrý slon 2014 ?
Ano
 
98% (200)
Ne
 
2% (4)
Všechny ankety a kvízy

Aktuality

05.09.2005

Od 1. ledna 2006 by se měly zvýšit dávky nemocenského pojištění.

Vyplývá to ze zákona č. 54/1956 Sb., o nemocenském pojištění, který stanoví podmínky zvyšování redukční hranice výpočtového základu. Návrh na zvýšení redukčních hranic rozeslalo Ministerstvo práce a sociálních věcí do vnějšího připomínkového řízení. Poté ho musí schválit vláda.

 
05.09.2005

Nadace Euronisa rozdělí přibližně půl miliónu korun

Nadace EURONISA vyhlašuje veřejné kolo rozdělování nadačních příspěvků z výnosů finančních prostředků získaných z Nadačního investičního fondu, z výnosů benefičních akcí a darů sponzorů na projekty uskutečněné od 1.1.2006

 
02.09.2005

Poslední výzva. Výběrové řízení na vedoucího CZP Jablonec nad Nisou.

Až do 6.9. 2005 se můžete písemně přihlásit do výběrového řízení na vedoucího CZP Jablonec nad Nisou. Výběrové řízení se bude konat dne 8.9. 2005 v CZP Liberec.

 
01.09.2005

Nový zákoník práce zajistí větší liberalizaci pracovněprávních vztahů

Ministerstvo práce a sociálních věcí (MPSV) připravilo návrh nového zákoníku práce. Pokud novou právní normu schválí vláda, Parlament a podepíše prezident, vejde v účinnost nejdříve 1. 7 . 2006.

 
31.08.2005

Vláda dodatečně uvolní 1,5 miliardy korun na sociální dávky

Vláda dnes rozhodla o tom, že částku určenou letos na dávky sociální péče zvýší o 1,56 miliard korun. Novinářům to oznámil ministr financí Bohuslav Sobotka. Dodatečné navýšení peněz si vyžádal nárůst životního minima od začátku roku a také zvýšení příspěvku o blízkou osobu, oznámil Radek Němeček z ministerstva financí.

 
26.08.2005

MPSV připravilo návrh na zvýšení minimální mzdy

V roce 2006 by se měla minimální mzda zvýšit dvakrát. Takový je návrh Ministerstva práce a sociálních věcí (MPSV), o kterém by měla v průběhu září jednat tripartita. V listopadu pak bude o návrhu MPSV rozhodovat vláda.

 
25.08.2005

MPSV připravilo návrh na valorizaci důchodů

Od ledna 2006 by se měly všechny důchody (starobní, plné invalidní,
částečné invalidní, vdovské, vdovecké a sirotčí) zvýšit téměř o 5 %. Průměrný
starobní důchod by se měl zvýšit na 8 128 Kč.

 
15.07.2005

Návrh zákona o sociálních službách je HOTOV!

MPSV dokončilo práce na návrhu zákona o soc. službách a odeslalo jej vládě.

 
03.05.2005

Autoškola Peml Pavel pro TP

Středisko pro tělesně postižené uchazeče o získání řidičského průkazu.

 
novější1 [...] 20 [...] 27 28 29 30
 
 
 
 
load