>
>
21080636

Chceme vás informovat...

Jarní výstava 2023 Den v DMA Praha s.r.o. Oznámení o provozní době pobočky Centra pro zdravotně postižené v České Lípě v prosinci 2017 Drážďany 2016 Ohlédnutí za Adventní výstavou \"Když jsme fit, osobní asistence jde nám líp\" Vzdělávání pracovníků CZP LK 2016 Adventní výstava Kurz znakového jazyka Nabídka ozdravných pobytů pro rodiče s dětmi \"Tvoříme duší\" Zákupy 2016 Jak komunikovat s lékařem? UPOZORNĚNÍ!!! Odborné vzdělávání pracovníků CZP Česká Lípa Posezení s barvami Vánoční setkání pracovníků CZP Česká Lípa Ježíškova dílnička Pozvánka Pozvánka - workshop \"Sladění rodinného a pracovního života\" Pracovníci CZP pracují asertivně, nepodléhají stresu a poskytují kvalitní služby v českolipském regi \"Závislý rodič\" Kurz znakového jazyka pro začátečníky - volnočasová aktivita pro širokou veřejnost Posezení s barvami Automobil pro CZP Česká Lípa Pozvánka - Jarní výstava CZP Česká Lípa Distribuce Euroklíčů v Libereckém kraji Pozvánka - Posezení s barvami v roce 2015 Pozvánka - Tradiční vánoční výstava Pozvánka na Jarní výstavu prací osob se zdravotním postižením a seniorů (Česká Lípa) Pozvánka Posezení s barvami Odborné sociální poradenství pro osoby se sluchovým postižením Bezplatné právní poradenství Pozvánka Pozvánka na prodejní vánoční výstavu umělecké tvorby osob se zdravotním postižením a seniorů Posezení s barvami Bezbariérové bydlení Tradiční jarní výstava TyfloCentrum Liberec, o.p.s. - Průvodcovské a předčitatelské služby, Sociální rehabilitace Poradna pro neslyšící a nedoslýchavé Osobní asistence zdarma Tradiční výstava výrobků v České Lípě Pozvánka na přednášku Rekondiční pobyt pro diabetiky a jejich rodinné příslušníky TIP NA VÝLET Poděkování Jarní výstava Pozvánka na výstavu prací do České Lípy Posezení s barvami Kurz českého znakového jazyka Pozvánka Osobní asistence Česká Lípa splňuje Standardy kvality sociálních služeb na 93,75 % ! Volné bezbariérové byty - nabídka Nabídka bezbariérových bytů Mimo mísu Posezení s barvami Jarní výstava Osobní asistence dětí a mladistvých

Anketa

Zúčastníte se v letošním roce celostátní sloutěže o Cenu Modrý slon 2014 ?
Ano
 
98% (200)
Ne
 
2% (4)
Všechny ankety a kvízy

Automobil pro CZP Česká Lípa

Pomáhejte s námi

Automobil pro sociální účely při poskytování registrovaných sociálních služeb Osobní asistence, Odlehčovací služby, Odborného sociálního poradenství pracovníky CENTRA PRO ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ Libereckého kraje o.p.s, pobočka Česká Lípa

Již máme počinek na zakoupení osobního automobilu v hodnotě 220.000,-Kč.

Díky finanční podpoře Nadace Charty 77 máme k dispozici na zakoupení osobního automobilu pro pobočku CZP Česká Lípa - 50.000,-Kč.

Naše organizace poskytuje zejména terénní sociální služby osobám s těžkým zdravotním postižením a seniorům v jejich přirozeném domácím prostředí, tak aby mohli žít důstojně tam, kde se cítí doma, s rodinou, přáteli a vším, co mají rádi a aby mohli dělat věci, které je baví, žít plnohodnotný život podle svých představ.

Naše služby osobní asistence a odlehčovací služby celoročně denně využívá přes 200 osob ve více než 60 městech a obcích na celém území Libereckého kraje.

Zakoupený automobil bude sloužit zejména k následujícím účelům:

a) k přejezdům sociálních pracovníků ke klientům - kontaktní poradenské místa (každá pobočka má poradenské místa cca v deseti obcích, kam pracovníci pravidelně měsíčně vyjíždí), domácnosti klientů - poskytnutí poradenství, návštěvy u klientů, noví klienti apod. (každá pobočka má kolem 10 - 30 obcí, kde má klienty terénních služeb sociální péče)
b) jako záložní automobil - i v případě, že pracovník přímé péče - osobní asistentka nemůže z nějakého důvodu použít svůj automobil např. z důvodu technické poruchy apod., musí být služba přesto poskytnuta
c) převoz pomůcek ke klientům a od klientů (mnoho z našich klientů nemá nikoho, kdo by jim pomůcku z naší půjčovny dopravil, často nemají dostatek finančních prostředků na zaplacení komerční služby)
d) plánovaný převoz klientů v rámci poskytování služeb (osobní asistence, odlehčovací služby)

To, aby naše služby byly dostupné opravdu každému občanovi v Libereckém kraji i v té nejmenší vesnici s omezenou dopravní obslužností a navíc v čase, kdy poskytnutí sociální služby skutečně potřebuje, nejde bez osobních automobilů zajistit.

Naše organizace se proto na Vás obrací s prosbou o podporu naší činnosti. Kontaktujte nás na tel. 487/853 481, 731/653 003, czpcl@volny.cz, kde je možné sjednat si osobní setkání pro dojednání podmínek spolupráce, také uvádíme náš bankovní účet vedený u Komerční banky, a.s č. účtu: 94 - 4655980247/0100, kde můžete přispět jakoukoliv částkou na nákup osobního automobilu, který budeme při poskytování terénních služeb využívat. Jako variabilní symbol prosím uveďte: 2002. Na požádání Vám rádi vystavíme darovací smlouvu, díky které si budete moci poskytnutý dar odečíst z daní. Rádi také v případě zájmu Váš projev podpory umístíme vhodným způsobem na zakoupený automobil.

Děkujeme Vám předem za čas, který věnujete této naší dobré věci.

Pracovníci CZP Česká Lípa

Vytvořeno 26.3.2015 11:34:27 | přečteno 1412x | czpcl
 
 
 
 
load