>
>
22045223

Chceme vás informovat...

Jarní výstava 2023 Den v DMA Praha s.r.o. Oznámení o provozní době pobočky Centra pro zdravotně postižené v České Lípě v prosinci 2017 Drážďany 2016 Ohlédnutí za Adventní výstavou \"Když jsme fit, osobní asistence jde nám líp\" Vzdělávání pracovníků CZP LK 2016 Adventní výstava Kurz znakového jazyka Nabídka ozdravných pobytů pro rodiče s dětmi \"Tvoříme duší\" Zákupy 2016 Jak komunikovat s lékařem? UPOZORNĚNÍ!!! Odborné vzdělávání pracovníků CZP Česká Lípa Posezení s barvami Vánoční setkání pracovníků CZP Česká Lípa Ježíškova dílnička Pozvánka Pozvánka - workshop \"Sladění rodinného a pracovního života\" Pracovníci CZP pracují asertivně, nepodléhají stresu a poskytují kvalitní služby v českolipském regi \"Závislý rodič\" Kurz znakového jazyka pro začátečníky - volnočasová aktivita pro širokou veřejnost Posezení s barvami Automobil pro CZP Česká Lípa Pozvánka - Jarní výstava CZP Česká Lípa Distribuce Euroklíčů v Libereckém kraji Pozvánka - Posezení s barvami v roce 2015 Pozvánka - Tradiční vánoční výstava Pozvánka na Jarní výstavu prací osob se zdravotním postižením a seniorů (Česká Lípa) Pozvánka Posezení s barvami Odborné sociální poradenství pro osoby se sluchovým postižením Bezplatné právní poradenství Pozvánka Pozvánka na prodejní vánoční výstavu umělecké tvorby osob se zdravotním postižením a seniorů Posezení s barvami Bezbariérové bydlení Tradiční jarní výstava TyfloCentrum Liberec, o.p.s. - Průvodcovské a předčitatelské služby, Sociální rehabilitace Poradna pro neslyšící a nedoslýchavé Osobní asistence zdarma Tradiční výstava výrobků v České Lípě Pozvánka na přednášku Rekondiční pobyt pro diabetiky a jejich rodinné příslušníky TIP NA VÝLET Poděkování Jarní výstava Pozvánka na výstavu prací do České Lípy Posezení s barvami Kurz českého znakového jazyka Pozvánka Osobní asistence Česká Lípa splňuje Standardy kvality sociálních služeb na 93,75 % ! Volné bezbariérové byty - nabídka Nabídka bezbariérových bytů Mimo mísu Posezení s barvami Jarní výstava Osobní asistence dětí a mladistvých

Anketa

Zúčastníte se v letošním roce celostátní sloutěže o Cenu Modrý slon 2014 ?
Ano
 
98% (200)
Ne
 
2% (4)
Všechny ankety a kvízy

Den v DMA Praha s.r.o.

Dne 9.5.2019 přijali sociální pracovníci z CZP pozvání na bezplatné školení od firmy DMA Praha s.r.o., výrobce kompenzačních pomůcek, se kterou již organizace dlouhodobě spolupracuje. 

Šlo o velmi vřelou návštěvu v příjemném prostředí, kde v prostorách školící místnosti proběhlo samotné školení na téma změn zákona o veřejném zdravotnictví a o oblastech, kterých se tyto změny budou týkat a jak se promítnou do života obyčejných lidí. Sociální pracovníci tak byli poučeni a obohaceni o informace, které mohou dále předávat klientům v rámci služby Odborné sociální poradenství. Příjemným zpestřením se po dávce teoretických poznatků stalo setkání s technickým oddělením DMA, kde došlo k osobnímu seznámení s lidmi, s kterými SP jednají pouze elektronicky či telefonicky, při řešení závad, poruch a dalších záležitostí týkajících se používání kompenzačních pomůcek, které CZP nabízí ve svých půjčovnách.

Pracovníci DMA jsou vždy ochotni pomoci a poradit, za to jim patří velký dík J. Se stejnou ochotou nám vyšli vstříc se žádostí o názorné sestavení elektrického polohovacího lůžka tak, aby všichni SP tuto činnost dokázali zvládnout sami a aby mohli postup správně tlumočit klientům, kteří si lůžka zapůjčují a musí je doma sami sestavit. I to bylo velkým přínosem a zvýšením schopností našich pracovníků poskytnout lidem erudované znalosti.

Děkujeme za vřelé přijetí a péči po celou dobu školení zaměstnancům DMA J

DMA Praha

DMA Praha 2

DMA Praha 2

 
DMA Praha 1

DMA Praha 1

 
 
Vytvořeno 16.5.2019 19:56:17 | přečteno 415x | lesk
 
 
 
 
load