>
>
22176295

Chceme vás informovat...

Jarní výstava 2023 Den v DMA Praha s.r.o. Oznámení o provozní době pobočky Centra pro zdravotně postižené v České Lípě v prosinci 2017 Drážďany 2016 Ohlédnutí za Adventní výstavou \"Když jsme fit, osobní asistence jde nám líp\" Vzdělávání pracovníků CZP LK 2016 Adventní výstava Kurz znakového jazyka Nabídka ozdravných pobytů pro rodiče s dětmi \"Tvoříme duší\" Zákupy 2016 Jak komunikovat s lékařem? UPOZORNĚNÍ!!! Odborné vzdělávání pracovníků CZP Česká Lípa Posezení s barvami Vánoční setkání pracovníků CZP Česká Lípa Ježíškova dílnička Pozvánka Pozvánka - workshop \"Sladění rodinného a pracovního života\" Pracovníci CZP pracují asertivně, nepodléhají stresu a poskytují kvalitní služby v českolipském regi \"Závislý rodič\" Kurz znakového jazyka pro začátečníky - volnočasová aktivita pro širokou veřejnost Posezení s barvami Automobil pro CZP Česká Lípa Pozvánka - Jarní výstava CZP Česká Lípa Distribuce Euroklíčů v Libereckém kraji Pozvánka - Posezení s barvami v roce 2015 Pozvánka - Tradiční vánoční výstava Pozvánka na Jarní výstavu prací osob se zdravotním postižením a seniorů (Česká Lípa) Pozvánka Posezení s barvami Odborné sociální poradenství pro osoby se sluchovým postižením Bezplatné právní poradenství Pozvánka Pozvánka na prodejní vánoční výstavu umělecké tvorby osob se zdravotním postižením a seniorů Posezení s barvami Bezbariérové bydlení Tradiční jarní výstava TyfloCentrum Liberec, o.p.s. - Průvodcovské a předčitatelské služby, Sociální rehabilitace Poradna pro neslyšící a nedoslýchavé Osobní asistence zdarma Tradiční výstava výrobků v České Lípě Pozvánka na přednášku Rekondiční pobyt pro diabetiky a jejich rodinné příslušníky TIP NA VÝLET Poděkování Jarní výstava Pozvánka na výstavu prací do České Lípy Posezení s barvami Kurz českého znakového jazyka Pozvánka Osobní asistence Česká Lípa splňuje Standardy kvality sociálních služeb na 93,75 % ! Volné bezbariérové byty - nabídka Nabídka bezbariérových bytů Mimo mísu Posezení s barvami Jarní výstava Osobní asistence dětí a mladistvých

Anketa

Zúčastníte se v letošním roce celostátní sloutěže o Cenu Modrý slon 2014 ?
Ano
 
98% (200)
Ne
 
2% (4)
Všechny ankety a kvízy

Poděkování

img 2220

V České Lípě, dne 13.5.2011

 

CENTRUM PRO ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ LIBERECKÉHO KRAJE o.s.

 

Úvodem mého dopisu bych moc chtěla poděkovat za službu, kterou nám poskytuje vaše centrum.

Mám těžce nemocnou maminku, kterou jsme měli 4 měsíce v LDN. Dobře vím, že tam o ní bylo postaráno, ale, jak se říká: ,,doma je doma“, vzali jsme si maminku domů.

Dozvěděla jsem se, že je možno zapůjčit si pomůcky, jako je elektrická postel, stoleček, hrazdička, vozík a plošina na koupání. Možnosti jsme využili a vše si zapůjčili. O maminku se starám s tatínkem, kterému je 81 let a koupání bychom spolu nezvládli, proto jsme objevili asistentku z vašeho centra a dvakrát týdně ji společně koupeme.

Jsem ráda a vděčná, že tyto služby u nás fungují, protože bez této pomoci by naše maminka byla již 2 roky v LDN.

Každý z nás jednou zestárneme a budeme tyto služby potřebovat.

Děkuji, že je možnost vaše centrum kdykoliv oslovit, aby nám pomohlo, možná vás zanedlouho budeme potřebovat pro tatínka.

Děkujeme, že jste a FUNGUJETE.

Fuňáková Monika, Česká Lípa

Vytvořeno 6.6.2011 9:02:16 | přečteno 2046x | czpcl
 
 
 
 
load