>
>
22176295

Chceme vás informovat...

Jarní výstava 2023 Den v DMA Praha s.r.o. Oznámení o provozní době pobočky Centra pro zdravotně postižené v České Lípě v prosinci 2017 Drážďany 2016 Ohlédnutí za Adventní výstavou \"Když jsme fit, osobní asistence jde nám líp\" Vzdělávání pracovníků CZP LK 2016 Adventní výstava Kurz znakového jazyka Nabídka ozdravných pobytů pro rodiče s dětmi \"Tvoříme duší\" Zákupy 2016 Jak komunikovat s lékařem? UPOZORNĚNÍ!!! Odborné vzdělávání pracovníků CZP Česká Lípa Posezení s barvami Vánoční setkání pracovníků CZP Česká Lípa Ježíškova dílnička Pozvánka Pozvánka - workshop \"Sladění rodinného a pracovního života\" Pracovníci CZP pracují asertivně, nepodléhají stresu a poskytují kvalitní služby v českolipském regi \"Závislý rodič\" Kurz znakového jazyka pro začátečníky - volnočasová aktivita pro širokou veřejnost Posezení s barvami Automobil pro CZP Česká Lípa Pozvánka - Jarní výstava CZP Česká Lípa Distribuce Euroklíčů v Libereckém kraji Pozvánka - Posezení s barvami v roce 2015 Pozvánka - Tradiční vánoční výstava Pozvánka na Jarní výstavu prací osob se zdravotním postižením a seniorů (Česká Lípa) Pozvánka Posezení s barvami Odborné sociální poradenství pro osoby se sluchovým postižením Bezplatné právní poradenství Pozvánka Pozvánka na prodejní vánoční výstavu umělecké tvorby osob se zdravotním postižením a seniorů Posezení s barvami Bezbariérové bydlení Tradiční jarní výstava TyfloCentrum Liberec, o.p.s. - Průvodcovské a předčitatelské služby, Sociální rehabilitace Poradna pro neslyšící a nedoslýchavé Osobní asistence zdarma Tradiční výstava výrobků v České Lípě Pozvánka na přednášku Rekondiční pobyt pro diabetiky a jejich rodinné příslušníky TIP NA VÝLET Poděkování Jarní výstava Pozvánka na výstavu prací do České Lípy Posezení s barvami Kurz českého znakového jazyka Pozvánka Osobní asistence Česká Lípa splňuje Standardy kvality sociálních služeb na 93,75 % ! Volné bezbariérové byty - nabídka Nabídka bezbariérových bytů Mimo mísu Posezení s barvami Jarní výstava Osobní asistence dětí a mladistvých

Anketa

Zúčastníte se v letošním roce celostátní sloutěže o Cenu Modrý slon 2014 ?
Ano
 
98% (200)
Ne
 
2% (4)
Všechny ankety a kvízy

Posezení s barvami

Posezení s barvami 007

Regionální projekt Centra pro zdravotně postižené Libereckého kraje zaměřený na rozvoj kulturních aktivit osob se zdravotním postižením a seniorů. Projekt je spolufinancován ze státního rozpočtu prostřednictvím Ministerstva kultury.

Od května letošního roku se pravidelně scházíme nejen v prostorách centra, ale i v umělecké dílně Jany Glaserové, která s námi tvoří keramické hodiny, jež máte možnost shlédnout na tradiční zimní výstavě prací osob se zdravotním postižením a seniorů na níž Vás srdečně zveme, viz. pozvánka Informace centra.

V úvodu naší letošní tvorby jsme se společně naučili plést z novinového papíru a touto kreativní činností jsme mnozí z nás zaplnili volný čas během letních prázdnin, kdy jsme se rozjeli ke svým dětem a známým nebo na chalupy, kde jsme našli nové inspirace pro další tvoření. V září to byly například tzv.Inchové obrázky nebo-li malé čtverečky zdobené korálky, textilií či jinou aplikací. Následně jsme zdobili suchými květinami a větvičkami věnce či květináče a v neposlední řadě jsme si vyzkoušeli techniku leptání skla a ozdobili si tak dózy na kávu, čaj, houby aj..

Máme před sebou ještě plné dva měsíce, kdy se společně pokusíme zrealizovat své nápady, představy a budeme doufat, že v příštím roce tento projekt získá opět podporu a my se znovu ve zdraví shledáme.

06102010(001)Posezení s barvami 017Posezení s barvami 2010 002Posezení s barvami 2010 012

Vytvořeno 2.11.2010 18:25:05 | přečteno 2148x | czpcl
 
 
 
 
load