>
>
19925007

Chceme vás informovat...

Den v DMA Praha s.r.o. Oznámení o provozní době pobočky Centra pro zdravotně postižené v České Lípě v prosinci 2017 Drážďany 2016 Ohlédnutí za Adventní výstavou \"Když jsme fit, osobní asistence jde nám líp\" Vzdělávání pracovníků CZP LK 2016 Adventní výstava Kurz znakového jazyka Nabídka ozdravných pobytů pro rodiče s dětmi \"Tvoříme duší\" Zákupy 2016 Jak komunikovat s lékařem? UPOZORNĚNÍ!!! Odborné vzdělávání pracovníků CZP Česká Lípa Posezení s barvami Vánoční setkání pracovníků CZP Česká Lípa Ježíškova dílnička Pozvánka Pozvánka - workshop \"Sladění rodinného a pracovního života\" Pracovníci CZP pracují asertivně, nepodléhají stresu a poskytují kvalitní služby v českolipském regi \"Závislý rodič\" Kurz znakového jazyka pro začátečníky - volnočasová aktivita pro širokou veřejnost Posezení s barvami Automobil pro CZP Česká Lípa Pozvánka - Jarní výstava CZP Česká Lípa Distribuce Euroklíčů v Libereckém kraji Pozvánka - Posezení s barvami v roce 2015 Pozvánka - Tradiční vánoční výstava Pozvánka na Jarní výstavu prací osob se zdravotním postižením a seniorů (Česká Lípa) Pozvánka Posezení s barvami Odborné sociální poradenství pro osoby se sluchovým postižením Bezplatné právní poradenství Pozvánka Pozvánka na prodejní vánoční výstavu umělecké tvorby osob se zdravotním postižením a seniorů Posezení s barvami Bezbariérové bydlení Tradiční jarní výstava TyfloCentrum Liberec, o.p.s. - Průvodcovské a předčitatelské služby, Sociální rehabilitace Poradna pro neslyšící a nedoslýchavé Osobní asistence zdarma Tradiční výstava výrobků v České Lípě Pozvánka na přednášku Rekondiční pobyt pro diabetiky a jejich rodinné příslušníky TIP NA VÝLET Poděkování Jarní výstava Pozvánka na výstavu prací do České Lípy Posezení s barvami Kurz českého znakového jazyka Pozvánka Osobní asistence Česká Lípa splňuje Standardy kvality sociálních služeb na 93,75 % ! Volné bezbariérové byty - nabídka Nabídka bezbariérových bytů Mimo mísu Posezení s barvami Jarní výstava Osobní asistence dětí a mladistvých

Anketa

Zúčastníte se v letošním roce celostátní sloutěže o Cenu Modrý slon 2014 ?
Ano
 
98% (200)
Ne
 
2% (4)
Všechny ankety a kvízy

Pozvánka na přednášku

Pozvánka na na první část přednášek v rámci projektu "POHODOVÉ STÁRNUTÍ - STÁŘÍ NENÍ NEMOC", které se uskuteční 18. září 2011 v areálu TJ Termit v Doksech.

Začátek přednášky v 9:00 hod. Doprava z České Lípy bude zajištěna autobusem. Odjezd autobusu z autobusového nádraží Č.Lípa v 8:30 hod. Rezervaci místa v autobuse je nutné předem nahlásit na tel: 723 594 459, 606 161 859. Oběd je zajištěn.

Program:

1) Zásady života ve stáří - MUDr.L.Truhlářová

2) Legislativní změny zákonů, vyhlášek a nařízení - H.Klasnová, předsedkyně správní rady STP v ČR.

3) Rehabilitace z pohledu prevence při poranění zad, základní požadavky na bezpečnost prostředí (vč. praktických ukázek) - M.Havlíčkové, rehabilitační pracovník

Projekt je určen všem, kteří své stáří chtějí prožít důstojným způsobem. (zdravotně postižení, senioři a ostatní zájemci od 35 let věku)

Srdečně Vás zve:

Sdružení zdravotně postižených v ČR - Okresní výbor, Konopeova 812, 470 01 Česká Lípa

Vytvořeno 6.9.2011 9:04:54 | přečteno 2119x | czpcl
 
 
 
 
load