>
>
21080636

Chceme vás informovat...

Jarní výstava 2023 Den v DMA Praha s.r.o. Oznámení o provozní době pobočky Centra pro zdravotně postižené v České Lípě v prosinci 2017 Drážďany 2016 Ohlédnutí za Adventní výstavou \"Když jsme fit, osobní asistence jde nám líp\" Vzdělávání pracovníků CZP LK 2016 Adventní výstava Kurz znakového jazyka Nabídka ozdravných pobytů pro rodiče s dětmi \"Tvoříme duší\" Zákupy 2016 Jak komunikovat s lékařem? UPOZORNĚNÍ!!! Odborné vzdělávání pracovníků CZP Česká Lípa Posezení s barvami Vánoční setkání pracovníků CZP Česká Lípa Ježíškova dílnička Pozvánka Pozvánka - workshop \"Sladění rodinného a pracovního života\" Pracovníci CZP pracují asertivně, nepodléhají stresu a poskytují kvalitní služby v českolipském regi \"Závislý rodič\" Kurz znakového jazyka pro začátečníky - volnočasová aktivita pro širokou veřejnost Posezení s barvami Automobil pro CZP Česká Lípa Pozvánka - Jarní výstava CZP Česká Lípa Distribuce Euroklíčů v Libereckém kraji Pozvánka - Posezení s barvami v roce 2015 Pozvánka - Tradiční vánoční výstava Pozvánka na Jarní výstavu prací osob se zdravotním postižením a seniorů (Česká Lípa) Pozvánka Posezení s barvami Odborné sociální poradenství pro osoby se sluchovým postižením Bezplatné právní poradenství Pozvánka Pozvánka na prodejní vánoční výstavu umělecké tvorby osob se zdravotním postižením a seniorů Posezení s barvami Bezbariérové bydlení Tradiční jarní výstava TyfloCentrum Liberec, o.p.s. - Průvodcovské a předčitatelské služby, Sociální rehabilitace Poradna pro neslyšící a nedoslýchavé Osobní asistence zdarma Tradiční výstava výrobků v České Lípě Pozvánka na přednášku Rekondiční pobyt pro diabetiky a jejich rodinné příslušníky TIP NA VÝLET Poděkování Jarní výstava Pozvánka na výstavu prací do České Lípy Posezení s barvami Kurz českého znakového jazyka Pozvánka Osobní asistence Česká Lípa splňuje Standardy kvality sociálních služeb na 93,75 % ! Volné bezbariérové byty - nabídka Nabídka bezbariérových bytů Mimo mísu Posezení s barvami Jarní výstava Osobní asistence dětí a mladistvých

Anketa

Zúčastníte se v letošním roce celostátní sloutěže o Cenu Modrý slon 2014 ?
Ano
 
98% (200)
Ne
 
2% (4)
Všechny ankety a kvízy

TyfloCentrum Liberec, o.p.s. - Průvodcovské a předčitatelské služby, Sociální rehabilitace

tyflocentrum

TyfloCentrum Liberec, o.p.s. nabízí Průvodcovské a předčitatelské služby a Sociální rehabilitaci


Regionální pracoviště Česká Lípa:

ul. Dlouhá 2598

Telefon: 605 383 265

E-mail: c.lipa@tyflocentrum-lb.cz

Web: http://tyflocentrum-lb.cz/

Průvodcovské a předčitatelské služby:

V rámci této služby Vám poskytneme doprovod na různá místa (k lékaři, na úřady, do zaměstnání, školy, na kulturní akce, volnočasové aktivity). Cena služby je 100,- Kč za hodinu. Částka bude účtována podle skutečně spotřebovaného času nezbytného k zajištění úkonů. Pokud poskytování služby, včetně času nezbytného k zajištění úkonů, netrvá celou hodinu, výše úhrady se poměrně krátí.

V rámci této služby Vám poskytneme předčítání (knihy, úřední listiny, korespondence, vyplnění formulářů a žádostí, aj.). Předčitatelskou službu Vám poskytneme buď přímo na pobočce TC v České Lípě, nebo u Vás doma. Cena služby je 100,- Kč za hodinu. Částka bude účtována podle skutečně spotřebovaného času nezbytného k zajištění úkonů. Pokud poskytování služby, včetně času nezbytného k zajištění úkonů, netrvá celou hodinu, výše úhrady se poměrně krátí. Minimální úkony do 15ti minut poskytnuté na pobočce TC jsou zdarma (např. vyplnění složenky, vypsání adresy, přečtení SMS).

Sociální rehabilitace:

V rámci této služby Vám poskytneme:

Základní individuální kurzy práce s náročnými elektronickými kompenzačními pomůckami. Vzdělávací a aktivizační činnosti, při kterých na sobě můžete nadále pracovat a setkávat se s dalšími lidmi se zrakovým postižením. Pomoc s vyřizováním osobních záležitostí, např. při opatřování si nové pomůcky, atd.

Tato služba je poskytována zdarma.

 

Vytvořeno 24.1.2012 11:12:40 - aktualizováno 21.4.2022 20:45:55 | přečteno 2470x | lesk
 
 
 
 
load