>
>
19925270

Chceme vás informovat...

Den v DMA Praha s.r.o. Oznámení o provozní době pobočky Centra pro zdravotně postižené v České Lípě v prosinci 2017 Drážďany 2016 Ohlédnutí za Adventní výstavou \"Když jsme fit, osobní asistence jde nám líp\" Vzdělávání pracovníků CZP LK 2016 Adventní výstava Kurz znakového jazyka Nabídka ozdravných pobytů pro rodiče s dětmi \"Tvoříme duší\" Zákupy 2016 Jak komunikovat s lékařem? UPOZORNĚNÍ!!! Odborné vzdělávání pracovníků CZP Česká Lípa Posezení s barvami Vánoční setkání pracovníků CZP Česká Lípa Ježíškova dílnička Pozvánka Pozvánka - workshop \"Sladění rodinného a pracovního života\" Pracovníci CZP pracují asertivně, nepodléhají stresu a poskytují kvalitní služby v českolipském regi \"Závislý rodič\" Kurz znakového jazyka pro začátečníky - volnočasová aktivita pro širokou veřejnost Posezení s barvami Automobil pro CZP Česká Lípa Pozvánka - Jarní výstava CZP Česká Lípa Distribuce Euroklíčů v Libereckém kraji Pozvánka - Posezení s barvami v roce 2015 Pozvánka - Tradiční vánoční výstava Pozvánka na Jarní výstavu prací osob se zdravotním postižením a seniorů (Česká Lípa) Pozvánka Posezení s barvami Odborné sociální poradenství pro osoby se sluchovým postižením Bezplatné právní poradenství Pozvánka Pozvánka na prodejní vánoční výstavu umělecké tvorby osob se zdravotním postižením a seniorů Posezení s barvami Bezbariérové bydlení Tradiční jarní výstava TyfloCentrum Liberec, o.p.s. - Průvodcovské a předčitatelské služby, Sociální rehabilitace Poradna pro neslyšící a nedoslýchavé Osobní asistence zdarma Tradiční výstava výrobků v České Lípě Pozvánka na přednášku Rekondiční pobyt pro diabetiky a jejich rodinné příslušníky TIP NA VÝLET Poděkování Jarní výstava Pozvánka na výstavu prací do České Lípy Posezení s barvami Kurz českého znakového jazyka Pozvánka Osobní asistence Česká Lípa splňuje Standardy kvality sociálních služeb na 93,75 % ! Volné bezbariérové byty - nabídka Nabídka bezbariérových bytů Mimo mísu Posezení s barvami Jarní výstava Osobní asistence dětí a mladistvých

Anketa

Zúčastníte se v letošním roce celostátní sloutěže o Cenu Modrý slon 2014 ?
Ano
 
98% (200)
Ne
 
2% (4)
Všechny ankety a kvízy

Vzdělávání pracovníků CZP LK 2016

DSC 0661

Školení Malá Skála

V měsíci září se zúčastnili  pracovníci CZP třídenního školení na Malé Skále. Témata školení byla velice praktická.

Zahrnovala témata Základy manipulace a rehabilitace s klienty, škola zad a Tvorba individuálního plánu uživatele služby. Tato témata se pracovníkům CZP velice líbila, nejvíce si pochvalovali praktické ukázky týkající se manipulace s klienty. 

Nedílnou součástí třídenního školení byla i outdoorová aktivita, která spočívala ve splavení řeky Jizery z Malé Skály do Dolánek a jízdě na koloběžkách z Dolánek na Malou Skálu. Ne všichni pracovníci byli odhodláni sjet řeku Jizeru, tak se vydali do Dolánek tzv. po vlastní ose (pěšky, vlakem). Někteří z pracovníků si v době osobního volna udělali i výlet po okolí a vyšli si např. na vyhlídku skalního hradu Pantheon. Všichni jsme si školení užili a věříme, že další se budou nést v podobném duchu.

 

IMG 3074IMG 3081IMG 3076IMG 3070IMG 3091IMG 3086IMG 3040IMG 3035DSC 0661DSC 0645DSC 0624

Vytvořeno 1.11.2016 14:31:28 | přečteno 431x | czpcl
 
 
 
 
load