>
>
21080636

Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi

II. Konference odborníků sociálních služeb pro rodiny s dětmi Zhodnocení poskytování sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi za uplynulé období Letní pobytové setkání dětí se sociálně aktivizačním programem Druhé víkendové pobytové setkání dětí se sociálně aktivizačním programem Podpořte nás 8. ročník Dne dětí se zdravotním postižením Víkendové pobytové setkání dětí se sociálně aktivizačním programem Konference odborníků sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi Odborný seminář pro rodiny s dětmi Odborný pracovní seminář pro sociální pracovníky Přednáška o problematice ohrožených dětí RODINY S DĚTMI V OBTÍŽÍCH SE MOHOU OBRÁTIT NA CENTRUM Pozvánka na přednášku o problematice ohrožených dětí v České Lípě Pozvánka na přednášku o problematice ohrožených dětí v Novém Boru Změna termínu poskytování právní pomoci rodinám s dětmi v České Lípě Děti z ohrožených rodin tráví prázdniny na táboře Termíny poskytování právní pomoci rodinám s dětmi v Novém Boru od července 2011 Termíny poskytování právní pomoci rodinám s dětmi v České Lípě 7. ročník Dne dětí se zdravotním postižením v Doksech Veletrh poskytovatelů sociálních služeb Libereckého kraje Děti z ohrožených rodin pojedou na tábor Letní a víkendové pobytové setkání dětí se sociálně aktivizačním programem Bezplatná psychologická pomoc rodinám s dětmi Článek ve Zpravodajsví Brniště 2/2011 o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi Článek o sociálně aktivizačních službách ve Zpravodaji obce Mařenice 1/2011 Článek ve Volfartickém občasníku o ambulantním poskytování sociálně aktivizačních služeb pro rodiny Článek o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi v Šenovských listech 4/2011 Článek ve Zpravodaji Varta 3/2011 o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi Článek ve Zpravodaji města Cvikov 3/2011 o sociální službě pro rodiny s dětmi Článek o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi ve zpravodaji Dubáček 3/2011 Článek v Občasníku Holany o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi Mimoňský zpravodaj – článek o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi Ambulantní poskytování sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi Článek o sociální službě pro rodiny s dětmi v Městských novinách Česká Lípa Bezplatné právní poradenství v České Lípě Bezplatná právní pomoc rodinám s dětmi v Novém Boru Českolipský deník - V Boru pomohou mladým rodinám Popis realizace sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi Veřejný závazek Sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi

Anketa

Zúčastníte se v letošním roce celostátní sloutěže o Cenu Modrý slon 2014 ?
Ano
 
98% (200)
Ne
 
2% (4)
Všechny ankety a kvízy

8. ročník Dne dětí se zdravotním postižením

Dne 1. června 2012 se konal již 8. ročník Dne dětí se zdravotním postižením v TJ TERMIT Doksy. Organizátorem akce bylo Sdružení zdravotně postižených v ČR, o.s., Okresní výbor: STP v ČR, o.s.-KO, OkO, MO Česká Lípa, SPCCH v ČR, o.s.-ZO Česká Lípa.

S organizací a průběhem Dne dětí dále vypomáhali studenti Obchodní akademie Česká Lípa, terénní sociální pracovnice Sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi a osobní asistenti z Centra pro zdravotně postižené v České Lípě a mnoho dalších dobrovolníků.

IMG 0977

Na Dni dětí mohli rodiče i děti získat propagační materiály od terénní sociální pracovnice o poskytovaných Sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi.

Den dětí se zdravotním postižením byl zahájen za účasti poslance Evropského parlamentu pana Ing. Jaromíra Kohlížka, CSc. a pracovníků městské policie z České Lípy.  Děti soutěžily hned v několika soutěžních disciplínách, např. v kuželkách, šipkách, hodu talířem nebo v slalomu s pálkou. Okolo poledne byli slavnostně vyhlášeni vítězové v jednotlivých věkových kategoriích. Všem účastníkům Dne dětí byly předány účastnické listy a upomínkové předměty.

IMG 0979

Počasí nám tento ročník moc nepřálo, občas vysvitlo sluníčko a občas se na nebi objevily i dešťové mraky. V průběhu akce si účastnici mohli upéct buřty a naobědvat se v místní restauraci.

IMG 0981

Vytvořeno 7.6.2012 10:22:23 | přečteno 2949x | czpcl
 
 
 
 
load