>
>
19848868

Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi

II. Konference odborníků sociálních služeb pro rodiny s dětmi Zhodnocení poskytování sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi za uplynulé období Letní pobytové setkání dětí se sociálně aktivizačním programem Druhé víkendové pobytové setkání dětí se sociálně aktivizačním programem Podpořte nás 8. ročník Dne dětí se zdravotním postižením Víkendové pobytové setkání dětí se sociálně aktivizačním programem Konference odborníků sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi Odborný seminář pro rodiny s dětmi Odborný pracovní seminář pro sociální pracovníky Přednáška o problematice ohrožených dětí RODINY S DĚTMI V OBTÍŽÍCH SE MOHOU OBRÁTIT NA CENTRUM Pozvánka na přednášku o problematice ohrožených dětí v České Lípě Pozvánka na přednášku o problematice ohrožených dětí v Novém Boru Změna termínu poskytování právní pomoci rodinám s dětmi v České Lípě Děti z ohrožených rodin tráví prázdniny na táboře Termíny poskytování právní pomoci rodinám s dětmi v Novém Boru od července 2011 Termíny poskytování právní pomoci rodinám s dětmi v České Lípě 7. ročník Dne dětí se zdravotním postižením v Doksech Veletrh poskytovatelů sociálních služeb Libereckého kraje Děti z ohrožených rodin pojedou na tábor Letní a víkendové pobytové setkání dětí se sociálně aktivizačním programem Bezplatná psychologická pomoc rodinám s dětmi Článek ve Zpravodajsví Brniště 2/2011 o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi Článek o sociálně aktivizačních službách ve Zpravodaji obce Mařenice 1/2011 Článek ve Volfartickém občasníku o ambulantním poskytování sociálně aktivizačních služeb pro rodiny Článek o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi v Šenovských listech 4/2011 Článek ve Zpravodaji Varta 3/2011 o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi Článek ve Zpravodaji města Cvikov 3/2011 o sociální službě pro rodiny s dětmi Článek o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi ve zpravodaji Dubáček 3/2011 Článek v Občasníku Holany o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi Mimoňský zpravodaj – článek o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi Ambulantní poskytování sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi Článek o sociální službě pro rodiny s dětmi v Městských novinách Česká Lípa Bezplatné právní poradenství v České Lípě Bezplatná právní pomoc rodinám s dětmi v Novém Boru Českolipský deník - V Boru pomohou mladým rodinám Popis realizace sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi Veřejný závazek Sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi

Anketa

Zúčastníte se v letošním roce celostátní sloutěže o Cenu Modrý slon 2014 ?
Ano
 
98% (200)
Ne
 
2% (4)
Všechny ankety a kvízy

Článek ve Volfartickém občasníku o ambulantním poskytování sociálně aktivizačních služeb pro rodiny

V letošním druhém čísle Volfartického občasníku vydaném 24.5.2011 se veřejnost mohla dočíst o nabídce sociálních služeb, které poskytuje Centrum pro zdravotně postižené Libereckého kraje o.s., pobočka Česká Lípa.

Jednou z nabízených služeb jsou Sociálně aktivizační služby, které jsou určeny rodinám s dětmi, které se ocitly v dlouhodobě nepříznivé sociální situaci, kterou rodiče nedokáží bez pomoci sami účinně řešit. Zájemci o službu mohou navštívit našeho sociálního pracovníka na kontaktním místě v Novém Boru, vždy v pondělí od 7,30 – 11,30 hod. a ve středu od 13,00 – 17,00 hod. novoborském Domě s pečovatelskou službou, Žižkova 159 (naproti Parkhotelu Morris) a v České Lípě, vždy ve čtvrtek od 8,00 – 12,00 hod. v Centru pro zdravotně postižené, Konopeova 812 (u autobusového nádraží). Služba je po dohodě poskytována také terénní formou v přirozeném sociálním prostředí (př. v místě bydliště). Volfartický občasník si můžete přečíst na webových stránkách obce Volfartice (zdroj: http://www.volfartice.cz/leve-menu/zpravodaj-volfarticky-obcasnik/). Tímto děkujeme starostovi obce Volfartice za spolupráci a uveřejnění tohoto článku.

Vytvořeno 21.6.2011 10:49:29 | přečteno 2216x | czpcl
 
 
 
 
load