>
>
19925725

Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi

II. Konference odborníků sociálních služeb pro rodiny s dětmi Zhodnocení poskytování sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi za uplynulé období Letní pobytové setkání dětí se sociálně aktivizačním programem Druhé víkendové pobytové setkání dětí se sociálně aktivizačním programem Podpořte nás 8. ročník Dne dětí se zdravotním postižením Víkendové pobytové setkání dětí se sociálně aktivizačním programem Konference odborníků sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi Odborný seminář pro rodiny s dětmi Odborný pracovní seminář pro sociální pracovníky Přednáška o problematice ohrožených dětí RODINY S DĚTMI V OBTÍŽÍCH SE MOHOU OBRÁTIT NA CENTRUM Pozvánka na přednášku o problematice ohrožených dětí v České Lípě Pozvánka na přednášku o problematice ohrožených dětí v Novém Boru Změna termínu poskytování právní pomoci rodinám s dětmi v České Lípě Děti z ohrožených rodin tráví prázdniny na táboře Termíny poskytování právní pomoci rodinám s dětmi v Novém Boru od července 2011 Termíny poskytování právní pomoci rodinám s dětmi v České Lípě 7. ročník Dne dětí se zdravotním postižením v Doksech Veletrh poskytovatelů sociálních služeb Libereckého kraje Děti z ohrožených rodin pojedou na tábor Letní a víkendové pobytové setkání dětí se sociálně aktivizačním programem Bezplatná psychologická pomoc rodinám s dětmi Článek ve Zpravodajsví Brniště 2/2011 o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi Článek o sociálně aktivizačních službách ve Zpravodaji obce Mařenice 1/2011 Článek ve Volfartickém občasníku o ambulantním poskytování sociálně aktivizačních služeb pro rodiny Článek o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi v Šenovských listech 4/2011 Článek ve Zpravodaji Varta 3/2011 o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi Článek ve Zpravodaji města Cvikov 3/2011 o sociální službě pro rodiny s dětmi Článek o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi ve zpravodaji Dubáček 3/2011 Článek v Občasníku Holany o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi Mimoňský zpravodaj – článek o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi Ambulantní poskytování sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi Článek o sociální službě pro rodiny s dětmi v Městských novinách Česká Lípa Bezplatné právní poradenství v České Lípě Bezplatná právní pomoc rodinám s dětmi v Novém Boru Českolipský deník - V Boru pomohou mladým rodinám Popis realizace sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi Veřejný závazek Sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi

Anketa

Zúčastníte se v letošním roce celostátní sloutěže o Cenu Modrý slon 2014 ?
Ano
 
98% (200)
Ne
 
2% (4)
Všechny ankety a kvízy

Konference odborníků sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi

Konference odborníků sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi se konala v rámci projektu IP 1 "Služby sociální prevence Libereckého kraje".

Konferenci uspořádalo Centrum pro zdravotně postižené Libereckého kraje o. s. dne 26.4.2012. Konference byla určena pro odborné pracovníky, kteří poskytují služby rodinám s dětmi nebo se zabývají sociálně-právní ochranou dětí. Seminář se konal od 14 hodin v zasedací místnosti Centra pro zdravotně postižené v České Lípě.

IMG 0789

Seminář byl koncipován jako setkání odborníků z oblasti sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi. Na programu bylo krátké představení účastníků, pojmenování problémů, se kterými se účastníci nejčastěji potýkají, a moderovaná diskuse nad těmito problémy, s cílem hledat možná řešení.

IMG 0788

Moderátorem diskuse byla Mgr. Zemanová, která pracuje jako rodinný a manželský poradce, speciální pedagog a supervizor.

IMG 0792

Účastníci konference na jejím konci vyplňovali anonymní evaluační dotazníky, jejich vyhodnocení si můžete pročíst ikona souboruZDE.

Chceme tímto poděkovat Bc. Kasincové, Mgr. Křivské, Ing. Burešové a Mgr. Zemanové, které se podílely na organizačním zajištění této konference.  

Vytvořeno 7.6.2012 10:22:59 | přečteno 2804x | czpcl
 
 
 
 
load