>
>
20484080

Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi

II. Konference odborníků sociálních služeb pro rodiny s dětmi Zhodnocení poskytování sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi za uplynulé období Letní pobytové setkání dětí se sociálně aktivizačním programem Druhé víkendové pobytové setkání dětí se sociálně aktivizačním programem Podpořte nás 8. ročník Dne dětí se zdravotním postižením Víkendové pobytové setkání dětí se sociálně aktivizačním programem Konference odborníků sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi Odborný seminář pro rodiny s dětmi Odborný pracovní seminář pro sociální pracovníky Přednáška o problematice ohrožených dětí RODINY S DĚTMI V OBTÍŽÍCH SE MOHOU OBRÁTIT NA CENTRUM Pozvánka na přednášku o problematice ohrožených dětí v České Lípě Pozvánka na přednášku o problematice ohrožených dětí v Novém Boru Změna termínu poskytování právní pomoci rodinám s dětmi v České Lípě Děti z ohrožených rodin tráví prázdniny na táboře Termíny poskytování právní pomoci rodinám s dětmi v Novém Boru od července 2011 Termíny poskytování právní pomoci rodinám s dětmi v České Lípě 7. ročník Dne dětí se zdravotním postižením v Doksech Veletrh poskytovatelů sociálních služeb Libereckého kraje Děti z ohrožených rodin pojedou na tábor Letní a víkendové pobytové setkání dětí se sociálně aktivizačním programem Bezplatná psychologická pomoc rodinám s dětmi Článek ve Zpravodajsví Brniště 2/2011 o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi Článek o sociálně aktivizačních službách ve Zpravodaji obce Mařenice 1/2011 Článek ve Volfartickém občasníku o ambulantním poskytování sociálně aktivizačních služeb pro rodiny Článek o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi v Šenovských listech 4/2011 Článek ve Zpravodaji Varta 3/2011 o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi Článek ve Zpravodaji města Cvikov 3/2011 o sociální službě pro rodiny s dětmi Článek o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi ve zpravodaji Dubáček 3/2011 Článek v Občasníku Holany o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi Mimoňský zpravodaj – článek o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi Ambulantní poskytování sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi Článek o sociální službě pro rodiny s dětmi v Městských novinách Česká Lípa Bezplatné právní poradenství v České Lípě Bezplatná právní pomoc rodinám s dětmi v Novém Boru Českolipský deník - V Boru pomohou mladým rodinám Popis realizace sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi Veřejný závazek Sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi

Anketa

Zúčastníte se v letošním roce celostátní sloutěže o Cenu Modrý slon 2014 ?
Ano
 
98% (200)
Ne
 
2% (4)
Všechny ankety a kvízy

Odborný seminář pro rodiny s dětmi

IMG 0694

V rámci projektu IP 1 "Služby sociální prevence Libereckého kraje" uspořádalo Centrum pro zdravotně postižené Libereckého kraje o. s. dne 25.2.2012 první část odborného semináře pro rodiny s dětmi.  

Odborný seminář byl určen především pro rodiče a prarodiče, kteří mají dítě (děti) v náhradní rodinné péči (pěstounská péče, péče jiné fyzické osoby, poručnictví). Seminář lektorsky zajišťovala Mgr. Veronika Uhlířová, pracovnice Poradny pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy v České Lípě. Odborný seminář se konal ve společenské místnosti v Domově dětí a mládeže v Novém Boru.

IMG 0693

Odborný seminář se věnoval novele zákona o sociálně-právní ochraně dětí, problematice setkávání biologického rodiče s dítětem a jeho pěstounskou rodinou a jak hovořit s dítětem o jeho biologické rodině.

IMG 0695

Se svým příspěvkem dále vystoupily sociální pracovnice oddělení sociálně právní ochrany dětí Městského úřadu Nový Bor, pí. Klabníková a Mgr. Balážová, kterým také tímto děkujeme za jejich pomoc s organizačním zajištěním semináře.

Vytvořeno 7.6.2012 10:23:01 | přečteno 3326x | czpcl
 
 
 
 
load