>
>
22176295

Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi

II. Konference odborníků sociálních služeb pro rodiny s dětmi Zhodnocení poskytování sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi za uplynulé období Letní pobytové setkání dětí se sociálně aktivizačním programem Druhé víkendové pobytové setkání dětí se sociálně aktivizačním programem Podpořte nás 8. ročník Dne dětí se zdravotním postižením Víkendové pobytové setkání dětí se sociálně aktivizačním programem Konference odborníků sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi Odborný seminář pro rodiny s dětmi Odborný pracovní seminář pro sociální pracovníky Přednáška o problematice ohrožených dětí RODINY S DĚTMI V OBTÍŽÍCH SE MOHOU OBRÁTIT NA CENTRUM Pozvánka na přednášku o problematice ohrožených dětí v České Lípě Pozvánka na přednášku o problematice ohrožených dětí v Novém Boru Změna termínu poskytování právní pomoci rodinám s dětmi v České Lípě Děti z ohrožených rodin tráví prázdniny na táboře Termíny poskytování právní pomoci rodinám s dětmi v Novém Boru od července 2011 Termíny poskytování právní pomoci rodinám s dětmi v České Lípě 7. ročník Dne dětí se zdravotním postižením v Doksech Veletrh poskytovatelů sociálních služeb Libereckého kraje Děti z ohrožených rodin pojedou na tábor Letní a víkendové pobytové setkání dětí se sociálně aktivizačním programem Bezplatná psychologická pomoc rodinám s dětmi Článek ve Zpravodajsví Brniště 2/2011 o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi Článek o sociálně aktivizačních službách ve Zpravodaji obce Mařenice 1/2011 Článek ve Volfartickém občasníku o ambulantním poskytování sociálně aktivizačních služeb pro rodiny Článek o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi v Šenovských listech 4/2011 Článek ve Zpravodaji Varta 3/2011 o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi Článek ve Zpravodaji města Cvikov 3/2011 o sociální službě pro rodiny s dětmi Článek o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi ve zpravodaji Dubáček 3/2011 Článek v Občasníku Holany o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi Mimoňský zpravodaj – článek o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi Ambulantní poskytování sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi Článek o sociální službě pro rodiny s dětmi v Městských novinách Česká Lípa Bezplatné právní poradenství v České Lípě Bezplatná právní pomoc rodinám s dětmi v Novém Boru Českolipský deník - V Boru pomohou mladým rodinám Popis realizace sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi Veřejný závazek Sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi

Anketa

Zúčastníte se v letošním roce celostátní sloutěže o Cenu Modrý slon 2014 ?
Ano
 
98% (200)
Ne
 
2% (4)
Všechny ankety a kvízy

Pozvánka na přednášku o problematice ohrožených dětí v České Lípě

Logo projektu IP1 nové

Centrum pro zdravotně postižené Libereckého kraje o.s. bude v České Lípě pořádat přednášku na téma "Problematika ohrožených dětí".

Srdečně Vás zveme na přednášku na téma „Problematika ohrožených dětí“, která se uskuteční v České Lípě, v úterý 4.10.2011 v Centru pro zdravotně postižené Libereckého kraje o.s., Konopeova ul. 812, od 15:30 do cca 17:30 hodin.

Přednáška je realizována v rámci projektu Libereckého kraje IP 1 – „Služby sociální prevence v Libereckém kraji“, který je financovaný z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu České republiky. 

Přednáška je určena pro pracovníky odborů sociálních věcí měst a obcí, poskytovatelům sociálních služeb, sociálním pracovníkům, pracovníkům v sociálních službách a dalším zájemcům z řad veřejnosti.

V případě zájmu můžete získat potvrzení o účasti na přednášce.

Pokud se rozhodnete k účasti na této přednášce, zašlete nám laskavě uvedenou přihlášku nebo nás uvědomte telefonicky (kontaktní osoba Mgr. Křivská Markéta tel. 487 853 481, mob. 734 575 535, e-mail: czpcl@volny.cz) nejpozději do 30.9.2011. Kapacita přednášky je omezena. 

Těšíme se na setkání s Vámi.


ikona souboruPozvánka na přednášku

ikona souboruPřihláška na přednášku

Vytvořeno 9.9.2011 9:45:31 | přečteno 2260x | czpcl
 
 
 
 
load