>
>
22176295

Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi

II. Konference odborníků sociálních služeb pro rodiny s dětmi Zhodnocení poskytování sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi za uplynulé období Letní pobytové setkání dětí se sociálně aktivizačním programem Druhé víkendové pobytové setkání dětí se sociálně aktivizačním programem Podpořte nás 8. ročník Dne dětí se zdravotním postižením Víkendové pobytové setkání dětí se sociálně aktivizačním programem Konference odborníků sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi Odborný seminář pro rodiny s dětmi Odborný pracovní seminář pro sociální pracovníky Přednáška o problematice ohrožených dětí RODINY S DĚTMI V OBTÍŽÍCH SE MOHOU OBRÁTIT NA CENTRUM Pozvánka na přednášku o problematice ohrožených dětí v České Lípě Pozvánka na přednášku o problematice ohrožených dětí v Novém Boru Změna termínu poskytování právní pomoci rodinám s dětmi v České Lípě Děti z ohrožených rodin tráví prázdniny na táboře Termíny poskytování právní pomoci rodinám s dětmi v Novém Boru od července 2011 Termíny poskytování právní pomoci rodinám s dětmi v České Lípě 7. ročník Dne dětí se zdravotním postižením v Doksech Veletrh poskytovatelů sociálních služeb Libereckého kraje Děti z ohrožených rodin pojedou na tábor Letní a víkendové pobytové setkání dětí se sociálně aktivizačním programem Bezplatná psychologická pomoc rodinám s dětmi Článek ve Zpravodajsví Brniště 2/2011 o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi Článek o sociálně aktivizačních službách ve Zpravodaji obce Mařenice 1/2011 Článek ve Volfartickém občasníku o ambulantním poskytování sociálně aktivizačních služeb pro rodiny Článek o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi v Šenovských listech 4/2011 Článek ve Zpravodaji Varta 3/2011 o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi Článek ve Zpravodaji města Cvikov 3/2011 o sociální službě pro rodiny s dětmi Článek o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi ve zpravodaji Dubáček 3/2011 Článek v Občasníku Holany o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi Mimoňský zpravodaj – článek o sociálně aktivizačních službách pro rodiny s dětmi Ambulantní poskytování sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi Článek o sociální službě pro rodiny s dětmi v Městských novinách Česká Lípa Bezplatné právní poradenství v České Lípě Bezplatná právní pomoc rodinám s dětmi v Novém Boru Českolipský deník - V Boru pomohou mladým rodinám Popis realizace sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi Veřejný závazek Sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi

Anketa

Zúčastníte se v letošním roce celostátní sloutěže o Cenu Modrý slon 2014 ?
Ano
 
98% (200)
Ne
 
2% (4)
Všechny ankety a kvízy

Veletrh poskytovatelů sociálních služeb Libereckého kraje

Dne 26. května 2011 proběhl již 3. ročník “Veletrhu poskytovatelů sociálních služeb Libereckého kraje”. Veletrh se konal v konferenčním sále EXPO v centru Babylon v Liberci od 9 – 17 hodin.

Veletrh poskytovatelů SS LBC 26.5.2011

Návštěvnicí se zde mohli seznámit se sociálními službami, které poskytuje Centrum pro zdravotně postižené Libereckého kraje o.s, i s nově poskytovanou službou “Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi”. Tuto službu zde osobně prezentovala Mgr. Markéta Křivská, která v této službě pracuje jako terénní sociální pracovnice.

Veletrh poskytovatelů SS LBC 26.5.2011

Cílem veletrhu byla prezentace poskytovatelů sociálních služeb Libereckého kraje široké veřejnosti. Návštěvníci veletrhu se zde mohli seznámit s různými druhy poskytovaných sociálních služeb, přímo pohovořit se zástupci poskytovatelů těchto služeb, nebo se seznámit s rozličnými rukodělnými výrobky uživatelů sociálních služeb, z nichž většina byla i k zakoupení. Součástí veletrhu byl i bohatý doprovodný program.

Veletrh poskytovatelů SS LBC 26.5.2011

 

 

 

Vytvořeno 21.6.2011 10:49:15 | přečteno 2461x | czpcl
 
 
 
 
load