>
>
22176295

Anketa

Zúčastníte se v letošním roce celostátní sloutěže o Cenu Modrý slon 2014 ?
Ano
 
98% (200)
Ne
 
2% (4)
Všechny ankety a kvízy

Navigace

CENA MODRÝ SLON

Vyhledávání

Ohlédnutí za XI.ročníkem Ceny Modrého slona

Modrý slon 2016

Za velkého zájmu tvůrců se uskutečnil 11. ročník této soutěže v ZOO Liberec. Artefaktum-cz a CZPLK o.p.s. představily veřejnosti vybraná oceněná díla šesti výtvarných kategorií a jedné literární. Pro finální výstavu, která probíhala celý týden byl poprvé využit nový výstavní pavilon ZOO EXPO. Výstava soutěžních prací byla doplněna prezentací tvorby desítky chráněných dílen, které se stávají součástí našich akcí. Vyvrcholení soutěžní přehlídky o Ceny Modrého slona se uskutečnilo v sobotu na Letní scéně Lidových sadů, kde se v menší přehlídce představilo několik souborů a jednotlivců zbývajících tří uměleckých oborů soutěže.

Vzhledem k tomu, že k radosti organizátorů rok od roku stoupá umělecká hodnota tvorby soutěžících, rozhodla se porota rozšířit ocenění soutěžících několika nově pro tento účel vytvořených Mimořádných cen. Vstup celostátní soutěže do další desítky se stal důstojným naplněním záměru a cílů, neb letošní účast a úroveň byla příjemným a poučným prožitkem.

Informace o oceněných a menší fotoreportáž z finále najdete v přílohách.Vytvořeno 26.6.2016 20:45:46 | přečteno 1282x | helen
 
 
 
 
load