>
>
19925725

Anketa

Zúčastníte se v letošním roce celostátní sloutěže o Cenu Modrý slon 2014 ?
Ano
 
98% (200)
Ne
 
2% (4)
Všechny ankety a kvízy

Navigace

TVOŘÍME DUŠÍ . . .

2008

Vyhledávání

Pozvánka do Zákup u České Lípy

státní zámek Zákupy

Pozvánka na 5. prezentační setkání umělců se zdravotním postižením a kulturní veřejností českolipského regionu

Vážení a milí,

dovolte mi, abych Vás touto cestou oficiálně a zároveň srdečně pozval na již 5. prezentační setkání umělců se zdravotním postižením a kulturní veřejností českolipského regionu.

Prezentační setkání bude probíhat od 22. května 2010 do 23. května 2010, vždy od 10,00 do 17,00 hod. Slavnostní zahájení prezentačního setkání proběhne v sobotu ve 13,00 hod. v átriu zákupského zámku. Výstava i prezentace celé řady chráněných dílen bude jako obvykle instalována po oba dva dny. V příloze e-mailu naleznete podrobný program na sobotu i neděli, dále pozvánku a letáky akce.

Prezentační setkání pro Vás společně připravili Sdružení ARTEFAKTUM.CZ a CENTRUM PRO ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ Libereckého kraje o.s. ve spolupráci se Státním zámkem v Zákupech a Městem Zákupy v rámci 7. ročníku projektu "Tvoříme duší ...".

Záštitu nad letošním prezentačním setkáním českolipského regionu převzali: senátor ČR Ing. Karel Kapoun, starostka Města Česká Lípa Hana Moudrá a starostka Města Zákupy Miloslava Hudáková.

Projekt "Tvoříme duší ...2010 byl kromě řady dárců podpořen také z Grantového fondu Libereckého kraje programu G-11 Podpora kultury v Libereckém kraji.

Jsem přesvědčen o tom, že všechny zúčastněné čeká nevšední kulturní zážitek a pěkné počasí.

Místa v autobusech z Jablonecka, Liberecka a Jilemnicka jsou již bohužel obsazená, několik volných míst ještě zbývá v autobuse z Českolipska, který je nízko podlažní a schopen dopravit skutečně každého.

Těšíme se na setkání s Vámi. Za celý realizační tým,

s úctou

Jaroslav Leško


ikona souboruProgram na sobotu ke stažení zde

ikona souboruProgram na neděli ke stažení zde

Vytvořeno 22.5.2010 1:20:59 | přečteno 2058x | lesk
 
 
 
 
load