>
>
22045769

Anketa

Zúčastníte se v letošním roce celostátní sloutěže o Cenu Modrý slon 2014 ?
Ano
 
98% (200)
Ne
 
2% (4)
Všechny ankety a kvízy

Vyhledávání

Odlehčovací služby

7

Pečujete o blízkou osobu na území Libereckého kraje? Potřebujete zastoupit v této péči? Nabízíme Vám odbornou a profesionální odlehčovací službu, abychom Vám poskytli čas na odpočinek a realizaci vlastních potřeb, přání a zájmů, přičemž osoba, o kterou pečujete, může nadále zůstat ve svém prostředí a zachovat si vlastní důstojnost a životní styl, který ji vyhovuje. Služba v nejvyšší možné míře respektuje individuální potřeby a zájmy uživatelů a podporuje jejich samostatnost.

Okruh osob, kterým je naše odlehčovací služba určena

Osobám se zdravotním postižením, seniorům a osobám s těžkým chronickým onemocněním od 3 let věku, žijícím v Libereckém kraji, o které je jinak pečováno v jejich domácím prostředí k odlehčení pro pečující blízké osoby, které o tuto službu požádali a v rozsahu, který potřebují k nutnému odpočinku nebo realizaci svých potřeb a přání.

Věkové hranice: Sociální služba je poskytována osobám od 3 let věku.

Regionální hranice: Sociální služba je poskytována na území Libereckého kraje.

Služba není určena pro osoby, které vyžadují jiný druh sociální služby.

Jaké máme zkušenosti?

Péče o člověka, který se z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení neobejde bez pomoci jiné osoby, je nesmírně náročná a vyčerpávající. Odpočinek a čas, který pečující osoba získá, má často cenu zlata. Zejména v posledních několika letech, desítky pečujících osob i celých rodin využívají naší odlehčovací službu, která jim umožňuje odpočinek od trvalé péče. Odlehčení se přímo odráží na kvalitě života osob, o které je pečováno i pečujících.

Kdo tvoří náš pracovní tým ?

Náš pracovní tým tvoří proškolení a zkušení sociální pracovníci a osobní asistenti, kteří absolvovali psychologické testy a doložili trestní bezúhonnost.

 
 
 
 
load