>
>
22135121

Anketa

Zúčastníte se v letošním roce celostátní sloutěže o Cenu Modrý slon 2014 ?
Ano
 
98% (200)
Ne
 
2% (4)
Všechny ankety a kvízy

Auto Horejsek podpořilo naší organizaci

logo_Horejsek_nove

Mezi další organizaci, které se dostala bezplatná podpora od Auto Horejsek se od 1.4.2019 řadí také jablonecké Centrum pro zdravotně postižené Libereckého kraje. 

Centrum poskytuje sociální služby osobám se zdravotním postižením a seniorům (odborné sociální poradenství, osobní asistence, odlehčovací služby a jiné) v celém regionu Jablonec nad Nisou. 

Díky terénním službám mají osoby se zdravotním postižením a senioři možnost žít plnohodnotný život v prostředí, ve kterém jsou zvyklí. 

Vzhledem k náročnosti poskytovaných služeb podpořila společnost Auto Horejsek jablonecké Centrum pro zdravotně postižené bezplatným zapůjčením vozu Škoda Rapid, čímž zjednoduší každodenní dopravu terénních pracovníků ke klientům i do špatně dostupných lokalit s nedostatečnou dopravní obslužností. 

ŠKODA Rapid poskytuje dostatečně velký prostor v kabině i zavazadlovém prostoru, bez problémů uveze pět osob. 

Nabízí množství tzv. Simply Clever prvků - drobností, které poskytují komfort na cestách a prostor k uložení nezbytných předmětů na cesty. 

Asistent s funkcí nouzové brzdy sleduje dění před vozidlem a dokáže upozornit na hrozící nebezpečí. 

Až šest airbagů poskytuje dokonalé bezpečí všech cestujících a v případě nehody zabraňují tomu, aby se cestující dostali do kontaktu s pevnými částmi vozu.

Za Jabloneckou pobočku převzaly vůz vedoucí pobočky Mgr. Žaneta Najmanová a sociální pracovnice Bc. Kateřina Hájková, jež bezplatné zapůjčení vozu velmi ocenily a projevily velké díky.


Předání vozu - Auto Horejsek

Předání vozu 1

Předání vozu 1

 
Předání vozu 2

Předání vozu 2

 
 
Vytvořeno 3.4.2019 23:18:20 | přečteno 530x | lesk
 
 
 
 
load