>
>
22132386

Napsali o nás ...

Natočili o nás - Tvoříme duší Pomoc seniorům a zdravotně postiženým Vstup do světa zdravotně postižených může i dávat... Osobních bankrotů v regionu rapidně přibývá Sociální automobil vloni přepravil přes 4 tisíce imobilních lidí Konto Bariéry - Komu auta pomohou OBRAZEM: Atrium zámku patřilo umění Bezplatně poradí rodinám V Boru pomohou mladým rodinám Dojet s vozíkem na úřad či k lékaři? Bez auta nemožné Do kachliček přesunuli obsah třináctých komnat Rozvíjejí pomoc pro postižené i do okolních obcí OBRAZEM: Setkání na zámku dokázalo, že umění nezná bariéry Veřejnost poznala zákulisí sociální péče Při společném tvoření zapomenou na problémy Centrum pomáhá lidem po celém Českolipsku Modrý slon na stránkách ZOO Liberec Nový Bor: Osobní asistenti jsou žádaní V chráněných bytech žijí klientky svůj vlastní život Mají problém sehnat práci Pracovník ze Semil pomůže zdravotně postiženým v Brodě Centrum pomáhá potřebným Uskutečnily se další krajské sportovní hry Osobní asistentky pomáhají s návratem zpět do života Euronisa předala výtěžek sbírky Pozvedněte slabé! Handicapovaní vystavují svá díla Zdravotně postižení se sejdou na zámku Centrum zavádí další služby Paliativní péče prozatím s úspěchem funguje Nová šance práce pro zdravotně postižené Centrum pomůže se studiem i uplatněním Centrum pro postižené přichází s novinkou Centrum pro postižené nabízí nové aktivity Bude škola bezbariérová ? Kraj již rozdělil dotace seniorům a postiženým Tísňové volání je také pro seniory Bez pomoci zdravotně postižení nezůstanou Senioři se naučí práci s počítačem Projekt Lokalizace přichází do Semil Mítink na podporu ústavní stížnosti nebyl nadarmo Zdravotním postižením nebo vyšším věkem život nekončí Na asistenty pro postižené děti není dostatek peněz Ministr Škromach slibuje dřív zákon o sociálních službách Chybějí asistenti pro vozíčkáře Výstava předvádí, že postižením život nekončí Postižení lidé nemají na asistenty Září přinese nové služby seniorům

Anketa

Zúčastníte se v letošním roce celostátní sloutěže o Cenu Modrý slon 2014 ?
Ano
 
98% (200)
Ne
 
2% (4)
Všechny ankety a kvízy

Centrum pro postižené přichází s novinkou

Deník Pojizeří, 12.4.2005, str.15

Semily - Centrum pro zdravotně postižené v Semilech přichází opět s novou službou. Pro zájemce otevřelo na internetu své webové stránky www.czp.az4u.info, nakterých je možno najít veškeré informace o středisku.
"Zatím lze najít na našich stránkách centra Libereckého kraje a okresu Praha. Ale cílem je propojit všechna centra pro postižené v celé republice," řekla Kateřina Kellnerová, vedoucí semilského střediska. Na internetu si mohou postižení zjistit, kde najdou nejbližší kontaktní místo ve svém okolí a jeho otevírací dobu. Seznámí se s činností centra, nabízenými službami a také zde najdou veškeré aktuální informace v sociálně právní oblasti týkající se například změny důchodů nebo různých příspěvků.
"Nyní chceme nabídnout sdružením, které pomáhají postiženým, možnost prezentace svých akcí a programů na našich stránkách," doplnila Kateřina Kellnerová. A dodala, že v nejbližší době se chystají s podobným záměrem obrátit i na firmy, které mají vztah ke zdravotně postiženým.
"Aby postižení mohli tuto novou službu plně využívat, chystáme pro ně kurz práce s počítačem, který bychom chtěli otevřít od září," doplnila Kellnerová. Dodala, že centrum v Semilech také rozšířilo počet asistentů, kteří docházejí za postiženými domů. Od nového roku místo předchozích dvou asistentek nabízí svou pomoc již šest pečovatelek. (Zuzana Albrechtová)

Vytvořeno 30.8.2005 10:14:46 | přečteno 3271x | lesk
 
 
 
 
load