>
>
21080636

Napsali o nás ...

Natočili o nás - Tvoříme duší Pomoc seniorům a zdravotně postiženým Vstup do světa zdravotně postižených může i dávat... Osobních bankrotů v regionu rapidně přibývá Sociální automobil vloni přepravil přes 4 tisíce imobilních lidí Konto Bariéry - Komu auta pomohou OBRAZEM: Atrium zámku patřilo umění Bezplatně poradí rodinám V Boru pomohou mladým rodinám Dojet s vozíkem na úřad či k lékaři? Bez auta nemožné Do kachliček přesunuli obsah třináctých komnat Rozvíjejí pomoc pro postižené i do okolních obcí OBRAZEM: Setkání na zámku dokázalo, že umění nezná bariéry Veřejnost poznala zákulisí sociální péče Při společném tvoření zapomenou na problémy Centrum pomáhá lidem po celém Českolipsku Modrý slon na stránkách ZOO Liberec Nový Bor: Osobní asistenti jsou žádaní V chráněných bytech žijí klientky svůj vlastní život Mají problém sehnat práci Pracovník ze Semil pomůže zdravotně postiženým v Brodě Centrum pomáhá potřebným Uskutečnily se další krajské sportovní hry Osobní asistentky pomáhají s návratem zpět do života Euronisa předala výtěžek sbírky Pozvedněte slabé! Handicapovaní vystavují svá díla Zdravotně postižení se sejdou na zámku Centrum zavádí další služby Paliativní péče prozatím s úspěchem funguje Nová šance práce pro zdravotně postižené Centrum pomůže se studiem i uplatněním Centrum pro postižené přichází s novinkou Centrum pro postižené nabízí nové aktivity Bude škola bezbariérová ? Kraj již rozdělil dotace seniorům a postiženým Tísňové volání je také pro seniory Bez pomoci zdravotně postižení nezůstanou Senioři se naučí práci s počítačem Projekt Lokalizace přichází do Semil Mítink na podporu ústavní stížnosti nebyl nadarmo Zdravotním postižením nebo vyšším věkem život nekončí Na asistenty pro postižené děti není dostatek peněz Ministr Škromach slibuje dřív zákon o sociálních službách Chybějí asistenti pro vozíčkáře Výstava předvádí, že postižením život nekončí Postižení lidé nemají na asistenty Září přinese nové služby seniorům

Anketa

Zúčastníte se v letošním roce celostátní sloutěže o Cenu Modrý slon 2014 ?
Ano
 
98% (200)
Ne
 
2% (4)
Všechny ankety a kvízy

Euronisa předala výtěžek sbírky Pozvedněte slabé!

Liberec - Pod záštitou hejtmana Libereckého kraje Petra Skokana přijali zástupci tří neziskových organizací výtěžek třetího ročníku veřejné sbírky "Pozvedněte slabé!". V městě pod Ještědem se sbírka konala ve druhé polovině loňského roku a díky částce, bezmála sto čtyřicet tisíc korun, byl Liberec mezi patnácti městy české části Euroregionu Nisa nejúspěšnější.

"Lidé také mohli posílat populární dárcovské SMS," řekl Aleš Rozkovec, ředitel Nadace Euronisa, která sbírku pořádala. Honorářem za účinkování v Divadle F.X. Saldy rovněž přispěl herec Stanislav Zindulka, který svým jménem sbírku zaštítil a stranou nezůstali například ani fotbalisté FC Slovan Liberec.
"Předností naší nadace je její průhlednost a princip regionality, který ji od ostatních nadací odlišuje," zdůraznil Aleš Rozkovec. Darované peníze využije Středisko výchovné péče Čáp především na zátěžové pobyty, Domov pro mentálně postižené na rozvoj bydlení a Centrum pro ZP LK bude ze získaných peněz financovat tzv. osobní asistence.
"Přál bych si, aby těch, co připravují záchranný kruh, bylo co nejvíce, a co nejméně těch, co to potřebují," řekl Petr Skokan k plánovanému čtvrtému ročníku.
HYNEK PREISLER

Zdroj: Liberecký den

Datum vydání: 20.04.2006

Vytvořeno 26.4.2006 22:22:38 | přečteno 3143x | lesk
 
 
 
 
load