>
>
19099684

Napsali o nás ...

Natočili o nás - Tvoříme duší Pomoc seniorům a zdravotně postiženým Vstup do světa zdravotně postižených může i dávat... Osobních bankrotů v regionu rapidně přibývá Sociální automobil vloni přepravil přes 4 tisíce imobilních lidí Konto Bariéry - Komu auta pomohou OBRAZEM: Atrium zámku patřilo umění Bezplatně poradí rodinám V Boru pomohou mladým rodinám Dojet s vozíkem na úřad či k lékaři? Bez auta nemožné Do kachliček přesunuli obsah třináctých komnat Rozvíjejí pomoc pro postižené i do okolních obcí OBRAZEM: Setkání na zámku dokázalo, že umění nezná bariéry Veřejnost poznala zákulisí sociální péče Při společném tvoření zapomenou na problémy Centrum pomáhá lidem po celém Českolipsku Modrý slon na stránkách ZOO Liberec Nový Bor: Osobní asistenti jsou žádaní V chráněných bytech žijí klientky svůj vlastní život Mají problém sehnat práci Pracovník ze Semil pomůže zdravotně postiženým v Brodě Centrum pomáhá potřebným Uskutečnily se další krajské sportovní hry Osobní asistentky pomáhají s návratem zpět do života Euronisa předala výtěžek sbírky Pozvedněte slabé! Handicapovaní vystavují svá díla Zdravotně postižení se sejdou na zámku Centrum zavádí další služby Paliativní péče prozatím s úspěchem funguje Nová šance práce pro zdravotně postižené Centrum pomůže se studiem i uplatněním Centrum pro postižené přichází s novinkou Centrum pro postižené nabízí nové aktivity Bude škola bezbariérová ? Kraj již rozdělil dotace seniorům a postiženým Tísňové volání je také pro seniory Bez pomoci zdravotně postižení nezůstanou Senioři se naučí práci s počítačem Projekt Lokalizace přichází do Semil Mítink na podporu ústavní stížnosti nebyl nadarmo Zdravotním postižením nebo vyšším věkem život nekončí Na asistenty pro postižené děti není dostatek peněz Ministr Škromach slibuje dřív zákon o sociálních službách Chybějí asistenti pro vozíčkáře Výstava předvádí, že postižením život nekončí Postižení lidé nemají na asistenty Září přinese nové služby seniorům

Anketa

Zúčastníte se v letošním roce celostátní sloutěže o Cenu Modrý slon 2014 ?
Ano
 
98% (200)
Ne
 
2% (4)
Všechny ankety a kvízy

Kraj již rozdělil dotace seniorům a postiženým

Liberecký den, 14.2.2005, str.14

Liberecký kraj - Rada Libereckého kraje souhlasila s rozdělením dotace Libereckého kraje vůči nestátním neziskovým organizacím působícím v resortu sociálních věcí pro rok 2005. Jedná se o podporu aktivit zaměřených zejména na integraci a pomoc seniorům a osobám z našeho kraje se zdravotním postižením. Na základě výzvy bylo přijato 39 žádostí s celkovými náklady 87 877 657 korun a požadovanou částkou z dotace pro rok 2005 ve výši 45 305 559 korun.
"Hodnotící tým odboru sociálních věcí a problematiky menšin Krajského úřadu Libereckého kraje navrhl, aby bylo podpořeno 27 projektů o celkové částce 29 803 500 korun," uvedla mluvčí úřadu Linda Futerová.
Mezi projekty, které získají dotaci, patří například Stacionář Rváček s dílnami, chráněným bydlením, divadelní společností a obchůdkem mentálně postižených, Centrum pro zdravotně postižené Libereckého kraje, Mezinárodní centrum Universium na osobní asistenci, Domov Sv. Vavřince a Sdružení Tulipan na podporu a vytváření pracovních příležitostí pro osoby se zdravotním postižením a další.
(lan)

Vytvořeno 30.8.2005 10:14:46 | přečteno 2817x | lesk
 
 
 
 
load