>
>
21080636

Napsali o nás ...

Natočili o nás - Tvoříme duší Pomoc seniorům a zdravotně postiženým Vstup do světa zdravotně postižených může i dávat... Osobních bankrotů v regionu rapidně přibývá Sociální automobil vloni přepravil přes 4 tisíce imobilních lidí Konto Bariéry - Komu auta pomohou OBRAZEM: Atrium zámku patřilo umění Bezplatně poradí rodinám V Boru pomohou mladým rodinám Dojet s vozíkem na úřad či k lékaři? Bez auta nemožné Do kachliček přesunuli obsah třináctých komnat Rozvíjejí pomoc pro postižené i do okolních obcí OBRAZEM: Setkání na zámku dokázalo, že umění nezná bariéry Veřejnost poznala zákulisí sociální péče Při společném tvoření zapomenou na problémy Centrum pomáhá lidem po celém Českolipsku Modrý slon na stránkách ZOO Liberec Nový Bor: Osobní asistenti jsou žádaní V chráněných bytech žijí klientky svůj vlastní život Mají problém sehnat práci Pracovník ze Semil pomůže zdravotně postiženým v Brodě Centrum pomáhá potřebným Uskutečnily se další krajské sportovní hry Osobní asistentky pomáhají s návratem zpět do života Euronisa předala výtěžek sbírky Pozvedněte slabé! Handicapovaní vystavují svá díla Zdravotně postižení se sejdou na zámku Centrum zavádí další služby Paliativní péče prozatím s úspěchem funguje Nová šance práce pro zdravotně postižené Centrum pomůže se studiem i uplatněním Centrum pro postižené přichází s novinkou Centrum pro postižené nabízí nové aktivity Bude škola bezbariérová ? Kraj již rozdělil dotace seniorům a postiženým Tísňové volání je také pro seniory Bez pomoci zdravotně postižení nezůstanou Senioři se naučí práci s počítačem Projekt Lokalizace přichází do Semil Mítink na podporu ústavní stížnosti nebyl nadarmo Zdravotním postižením nebo vyšším věkem život nekončí Na asistenty pro postižené děti není dostatek peněz Ministr Škromach slibuje dřív zákon o sociálních službách Chybějí asistenti pro vozíčkáře Výstava předvádí, že postižením život nekončí Postižení lidé nemají na asistenty Září přinese nové služby seniorům

Anketa

Zúčastníte se v letošním roce celostátní sloutěže o Cenu Modrý slon 2014 ?
Ano
 
98% (200)
Ne
 
2% (4)
Všechny ankety a kvízy

Uskutečnily se další krajské sportovní hry

Doksy - V areálu Poslova Mlýna v Doksech se o uplynulém víkendu setkali zdravotně handicapovaní občané, aby se zde zúčastnili již 5. ročníku Krajských sportovních her, které připravilo Centrum pro zdravotně postižené Libereckého kraje.

Na sto třicet zájemců poměřilo síly v patnácti disciplínách, mezi nimiž nechyběl ani hod granátem do vyznačeného kruhu, kuželky, hod létajícím talířem, slalom na vozíčku mezi PET láhvemi a další. "Jsme opravdu mile překvapeni zájmem handicapovaných sportovců. V letošním roce jsme také zaznamenali zvýšenou účast dětí, což nás samozřejmě těší. Ze všech, kteří přijeli do Poslova Mlýna, vyzařovalo nadšení a zápal do hry," podotkla ředitelka libereckého centra Eva Krutská.

Záštitu nad akcí převzala spolu se starostou Doks Bc. Zdeňkem Krenickým ing. Eva Bartoňová z ministerstva školství mládeže a tělovýchovy ČR.

(mar)

Fotografie: Krajské Sportovní hry. Mezi jedny z nejoblíbenějších disciplín, které byly pro zdravotně handicapované připraveny v areálu Poslova Mlýna v Doksech, patřil bezesporu slalom na vozíčku mezi PET láhvemi. Malí sportovci si s touto disciplínou poradili opravdu skvěle.

Foto Z. Martínková

Zdroj: Českolipský deník - 29.5.2006

Vytvořeno 6.6.2006 22:39:26 | přečteno 3551x | lesk
 
 
 
 
load